• Produkty
  • Szukaj w kategorii
  • Dętki rowerowe

Dętki do roweru oraz akcesoria do dętek znajdujące się w sklepie internetowym iroman.pl to wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach. Zostały one wyprodukowane z myślą o wymagających kolarzach, którym zależy na profesjonalnych elementach roweru, zapewniających mu długą żywotność. 

Najlepsze dętki do roweru

Dzięki oferowanym przez nas dętkom, Twoje opony nabiorą właściwego kształtu, co zapewni bezpieczną i przyjemną jazdę nawet na najbardziej wymagającej trasie. Ponadto wymiany tego elementu w rowerze możesz z łatwością dokonać samodzielnie. Nasze dętki, ze względu na swoją wytrzymałość, minimalizują ryzyko złapania przysłowiowego „kapcia”. Daj im szansę i przekonaj się, że nie mogłeś dokonać lepszego wyboru.

W internetowym sklepie sportowym iroman.pl znajdziesz m.in. dętki do rowerów MTB w konkurencyjnych cenach, pochodzące od czołowych producentów. Naszym klientom oferujemy także szeroki wybór dętek do rowerów szosowych. Spośród tysięcy produktów z tej kategorii wyselekcjonowaliśmy te bezkonkurencyjne, idealne dla osób często wsiadających na rower. Dętki oferowane w naszym sklepie stworzone są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenia. W opisie każdej z nich podane są wymiary, które należy sprawdzić przed zakupem. W wypadku pytań bądź wątpliwości z doborem odpowiedniej dętki, zapraszamy do kontaktu z obsługą klienta naszego sklepu.

Trzeba pamiętać o doborze dętki odpowiedniej do naszego koła i opony. W sklepie Iroman posiadamy:

Przy czym liczby odpowiadają calom dętki.