• Produkty
  • Szukaj
  • Apteczki turystyczne

Apteczki turystyczne są obowiązkowym wyposażeniem każdego roweru, który wraz ze swoim właścicielem przemierza górskie szlaki, szosy wśród pól i łąk czy też dżungle miejskie. W podróży rowerem przyda się każda odpowiednio dobrze wyposażona apteczka. I nieważne czy to przejażdżka za miasto, trening czy wyprawa życia, na apteczce nie powinno się oszczędzać. 

Apteczki turystyczne

Apteczki rowerowe produkowane są przez wiele firm. Jednym z czołowych producentów jest Lifesystems, która to firma opracowała wiele innowacyjnych rozwiązań, korzystając z najnowszych technologii i badań naukowych. Pozwoliło to Lifesystems na stworzenie wielu modeli apteczek turystycznych, dostosowanych do zindywidualizowanych potrzeb odbiorców. W ofercie znajdują się również apteczki turystyczne idealne dla rowerzystów.  

Apteczki turystyczne tej firmy to wysokiej jakości produkty, zapewniające zaplecze medyczne, dające poczucie bezpieczeństwa i gwarancję niezawodności dla każdej rowerowej wyprawy. Warto mieć przy sobie choćby podstawowąapteczkę turystyczną LifeSystems Pocket, która zwiera tylko niezbędne akcesoria jak pęseta i nożyczki, gaziki, bandaże, plastry, chusteczki odkażające, agrafki oraz opatrunek słaboprzylegający. Absolutne minimum, które powinien posiadać przy sobie każdy rowerzysta.