• Produkty
  • Szukaj
  • Kasety rowerowe 9-rzędowe

Kasety rowerowe 9-rzędowe to przede wszystkim gwarancja jazdy bez przeciążeń. I doskonale sprawdzają się zarówno w rowerach szosowych, w rowerach górskich oraz w rowerach trekkingowych. Kasety te sprawdzają się bowiem doskonale zarówno podczas zwykłej przejażdżki jak i wówczas, gdy mamy przed sobą do pokonania stromy podjazd. Podstawowe zalety kaset 9-rzędowych? To przede wszystkim małe przeskoki przy jednocześnie dużym zakresie przełożeń. 

Wybór kasety 9-rzędowej z technologią HG to gwarancja doskonałego komfortu jazdy na trasach szybkich, na trudnych stromych podjazdach, ale również podczas wypadów turystycznych i rodzinnych. Gdy chcemy zredukować biegi system działa szybko, sprawnie i niezawodnie, co jest jego wielką zaletą. Rowerzysta ma pełną kontrolę nad łańcuchem w trakcie zmiany przełożenia. Dzięki zastosowaniu optymalnych rozwiązań kaseta 9-rzędowa gwarantuje płynną jazdę z jednoczesnym brakiem odczuwania przeciążeń. 

Poniżej znajdziesz kasety 9-rzędowe, dedykowane napędom 9-rzędowym. W naszej ofercie znajdują się przede wszystkim kasety 9-rzędowe marki Shimano, w tym kasety pasujące do grup osprzętu Ultegra, Acera, Alivio, Sora czy XT. Dzięki temu, że zastosowano do ich produkcji innowacyjne technologie, jak choćby HyperGlide lub MEGA-9 Lite, dają one gwarancję płynnej i efektywnej jazdy niezależnie od panujących warunków. Kasety rowerowe 9-rządowe oferowane w naszym sklepie to absolutny top of the top dostępnych na rynku kaset rowerowych. Ich zakup będzie najlepszym wyborem dla Twojego roweru.