• Produkty
  • Szukaj w kategorii
  • Przerzutki rowerowe

Przerzutki rowerowe, to istotna część układu napędowego w rowerze. Dzięki nim zmieniamy przełożenia i dopasowujemy je do warunków zewnętrznych (pogody, terenu) oraz swoich możliwości (siły nóg oraz umiejętności technicznych) i jeśli przerzutki są dobrze dobrane - kompatybilne z pozostałymi komponentami, działają płynnie i lekko - to możemy czerpać więcej radości z jazdy na rowerze. 

W sklepie iroman.pl oferujemy przerzutki zewnętrzne, zarówno tylne jak i przednie do rowerów szosowych, typu gravel i mtb a także niezbędne części zamienne i adaptery, które pomogą Ci szybko naprawić lub dopasować przerzutki do roweru. Dzięki zawartym opisom i danym technicznym, przy każdym produkcie, szybko się zorientujesz, czy wybrana przez Ciebie część rowerowa pasować będzie do korby, kasety czy manetki, które masz. 

Skorzystaj z filtrów "Ilość rzędów" lub "Grupa osprzętu" a szybciej znajdziesz idealną przerzutkę. 

Wózki do przerzutek firmy Shimano oznaczane są skrótami i tak: SGS oznacza długi wózek; SS – krótki wózek a GS – średni. 

Pamiętaj, że komponenty przerzutek rowerowych zewnętrznych narażone są na zabrudzenia. By służyły Ci dłużej i działały sprawnie, wymagają regularnej konserwacji.