• Produkty
  • Szukaj
  • Płyny hamulcowe do roweru

Olej mineralny do hamulców hydraulicznych marki Shimano to gwarancja bezpieczeństwa na drodze i pewność, że układ hamulcowy w rowerze nigdy nie zawiedzie. Bez względu na to czy pokonuje się ostry zjazd, czy trzeba błyskawicznie zahamować, hamulce będą zawsze gotowe. Olej do hamulców hydraulicznych Shimano został stworzony z myślą o naprawdę wymagających użytkownikach dwóch kółek, którzy cenią sobie niezawodność i dobre parametry. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktu.

Płyn do hamulców rowerowych – wysoka jakość i niezawodność działania

Wysokiej jakości olej do hamulców zapewni komfort hamowania w każdych warunkach. Warto pamiętać o tym, że nawet najlepszy kask rowerowy nie uchroni przed konsekwencjami, kiedy płyn w układzie hamulcowym będzie zużyty i straci swoje właściwości. Dlatego też warto zainwestować w olej mineralny do hamulców tarczowych lub hydraulicznych. Dużą zaletą tychże produktów jest jego biodegradowalność. Doceni to z pewnością każdy dbający o środowisko rowerzysta. Olej mineralny do hamulców marki Shimano jest niezwykle wydajny. Już 100 ml wystarczy, aby dwukrotnie napełnić komplet hamulców i zadbać o ich prawidłowe działanie.

Jaki Płyn Hamulcowy do Rowerów?

Nasz sklep posiada bardzo duży asortyment części rowerowych. Każdy rowerzysta kupi w nim to, czego potrzebuje. W ofercie mamy pozostałe podzespoły związane z hamulcami rowerowymi, czyli: