• Produkty
  • Szukaj w kategorii
  • Płyny hamulcowe do roweru

Olej mineralny do hamulców hydraulicznych Shimano to gwarancja bezpieczeństwa na drodze i pewność, że układ hamulcowy w Twoim rowerze nigdy Cię nie zawiedzie. Bez względu na to czy masz przed sobą ostry zjazd czy musisz błyskawicznie zahamować, Twoje hamulce będą zawsze gotowe. Produkt został stworzony z myślą o naprawdę wymagających użytkownikach dwóch kółek, którzy cenią sobie niezawodność i dobre parametry.

Płyn do Hamulców Rowerowych

Wysokiej jakości olej do hamulców hydraulicznych Shimano zapewni Ci komfort hamowania w każdych warunkach. Pamiętaj – nawet najlepszy kask rowerowy nie uchroni Cię przed konsekwencjami, kiedy płyn w Twoim układzie hamulcowym będzie zużyty i straci swoje właściwości. Dużą zaletą tego produktu jest jego biodegradowalność i doceni to z pewnością każdy dbający o środowisko rowerzysta! Płyn jest dodatkowo bardzo wydajny – podczas prac serwisowych już 100 ml wystarczy, aby dwukrotnie napełnić komplet hamulców.

Jaki Płyn Hamulcowy do Rowerów?

Z racji tego, że nasz sklep posiada bardzo duży asortyment części rowerowych, z łatwością kupisz w nim pozostałe podzespoły związane z hamulcami rowerowymi.

Nie zwlekaj i już teraz sięgnij po zakup naszego oleju mineralnego Shimano. Używają go najlepsze serwisy rowerowe w Polsce i za granicą, a jego producent - Shimano - to od lat wiodący dostawca innowacyjnych rozwiązań na rynku rowerowym. Zadbajmy razem o Twój rower!