• Produkty
  • Szukaj
  • Shimano Di2

System Shimano Di2 (Digital Integrated Inteligence) to prawdopodobnie najlepszy na świecie system zmiany przełożeń, który sprawia, że rowerzysta ma pełną kontrolę nad rowerem. Tę kontrolę i niezachwianą pewność siebie uzyskuje dzięki mechanizmowi gwarantującemu precyzyjną, błyskawiczną oraz niezawodną zmianę przełożeń. A ponieważ świat nie stoi w miejscu, świat rowerów również, to system Shimano Di2 jest wciąż ulepszany, dzięki czemu postrzegany jest jako szczytowe osiągnięcie, jeśli chodzi o wydajność zmiany przełożeń. Jego zadaniem było i jest zwiększenie komfortu jazdy rowerzystów. I czyni to perfekcyjnie. 

Shimano Di2

Ewolucja tego systemu twa już dwie dekady i zdaniem wielu, nie ma lepszego. Shimano Di2 to system uniwersalny, pozwalający we wszystkich typach rowerów (miejskich, szosowych, górskich i gravelowych) cieszyć się zaawansowaną wydajnością zmiany przełożeń. 

Na system Shimano Di2 składa się wiele przewodów, małych złączy, mechanizmów oraz baterii, które z pozoru wydają się banalne. Nic bardziej mylnego. Di2 to najnowocześniejsza technologia, a te z pozoru proste elementy cechuje niezwykła precyzja i funkcjonalność, które współpracują ze sobą jak mechanizm szwajcarskiego zegarka, gwarantując precyzyjną i bezawaryjną zmianę przełożeń, która przekłada się na komfortową jazdę rowerem.