• Produkty
  • Szukaj
  • Przerzutki przednie gravel

Rower gravelowy to jednoślad wyjątkowy, wymagający wyjątkowych rozwiązań. A to dlatego, że jest to rower szybki, wyposażony w baranka, dzięki któremu bez problemu porusza się po drogach szutrowych, leśnych czy gruntowych, nie tracąc przy tym na komforcie jazdy oraz przyczepności. 

Dlatego właśnie rower ten powinien być wyposażony w wysokiej jakości przerzutki przednie gravel. A takimi bez wątpienia są przerzutki przednie japońskiej marki Shimano. Firma ta jest gwarancją, że każdy wykonany element roweru spełni oczekiwania najbardziej nawet wymagających cyklistów. Wszystko dzięki wysokiej jakości użytych materiałów, a także precyzji wykonania gotowych elementów. Gwarantuje to płynną, lżejszą i jednocześnie bardzo cichą zmianę przełożeń, co czyni jazdę jednośladem wyposażonym w przerzutki przednie gravel jazdę w dużym komforcie. Przy tym przerzutki przednie gravel są bardzo proste w montażu.

W ofercie naszego sklepu rowerowego dostępnych jest kilka modeli przerzutek przednich GRX marki Shimano, wśród których dopasujesz odpowiednie do Swojego jednośladu. Gdyby pojawił się problem z doborem, chętnie służymy pomocą – wystarczy do nas napisać. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, które gwarantuje pełną kompatybilność wybranej przerzutki przedniej z innymi akcesoriami zamontowanymi w Twoim jednośladzie.