• Produkty
  • Szukaj
  • Kasety rowerowe 10-rzędowe

Kasety rowerowe 10-rzędowe oferowane w naszym sklepie wśród innych kaset rowerowych, to najwyższa półka dostępnych na rynku produktów firm Shimano oraz SRAM. Jest to gwarancją doskonałej jakości, co jest niezwykle istotne, gdy kaseta oferuje tak dużą liczbę przełożeń. Kaseta rowerowa 10-rzędowa musi być bowiem wytrzymała, a do tego chroniona różnymi dodatkowymi rozwiązaniami. Całość musi być tak dopasowana, by działała bez zarzutu w trakcie jazdy, gdy bieg często jest zmieniany, przez co aktywność kasety jest dużo wyższa niż tych, które takie ilości rzędów nie posiadają. 

Nasz sklep oferuje szeroką gamę kaset 10-rzędowych co gwarantuje możliwość doboru odpowiedniej do każdego typu roweru. Wśród nich prawdziwa perełka, czyli kaseta rowerowa 10-rzędowa Shimano Ultegra, uważana wręcz za legendarną. Jest to kaseta, która spełnia wymagania Polskiego Związku Kolarskiego dotyczące młodych zawodników, czyli posiada tzw. rozmiary jurorskie. I mimo tego, że jest wykonana ze stali jest tak lekka, że spełnia kryteria PZK. Zawdzięcza to posiadaniu licznych wycięć i specjalnych otworów, ważąc zaledwie 228 g. 

Ale kaset rowerowych 10-rzędowych dostępnych w naszej ofercie jest tak dużo, że każdy amator jazdy na rowerze znajdzie rozwiązanie pasujące do jego jednośladu. 

Każda kaseta jest gwarancją doskonałego przenoszenia mocy oraz płynnej zmiany biegów, co jest wynikiem zastosowania innowacyjnej technologii DYNA-SYS. Daje on możliwość bezproblemowego dopasowania biegu do aktualnych potrzeb. Kasety te posiadają sztywną konstrukcję przez co są trwałe i gwarantują wysoki komfort jazdy. Kasety 10-rzędowe, które dedykowane są łańcuchom HG-X dają gwarancję mniejszych przeskoków, zwiększając jednocześnie szybkość przełożenia.  

Optymalny dobór kasety do posiadanego roweru gwarantuje, że napęd będzie płynnie chodził i pozwalał na osiąganie zamierzonych prędkości. Kasety rowerowe 10-rzędowe to gwarancja płynnej i wydajnej zmiany przełożenia.