• Produkty
  • Szukaj
  • Przerzutki tylne do rowerów MTB

Na iroman.pl oferujemy przerzutki tylne MTB firmy Shimano oznaczane skrótem RD od angielskich słów „rear derailleur”. Przerzutki tylne w segmentacji firmy Shimano podzielone są na kilka grup osprzętu. Zaczynając od grupy skonstruowanej z myślą o profesjonalnych kolarzach i mocnych amatorach - XTR, przechodząc przez mocną i dającą ostrzej pojeździć - grupę Deore XT, po SLX dla nowych miłośników jazdy na rowerze MTB. Następnie grupa Deore, która jest najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla osób, które nie startują w zawodach MTB, ale lubią czerpać radość z jazdy w terenie.

Kolejne grupy osprzętu przerzutek tylnych dedykowanych do rowerów MTB to Saint, Alivio, Altus, grupa Acera, dla osób, które bez obawy przed korozją mogą szaleć na szlaku, nie codziennie myjąc rower, a kończąc tę rozbudowaną listę możliwości na dwóch grupach Tourney: Tourney TX do jazdy po mieście oraz Tourney TZ.

Jeśli masz wątpliwości, czy dana przerzutka będzie pasować do Twojego roweru, to napisz do nas na maila: sklep małpa iroman.pl a postaramy Ci się pomóc. Zaoszczędzisz czas i pieniądze.