• Produkty
  • Szukaj
  • Akcesoria do pedałów rowerowych

Wszystkie części rowerowe z czasem się zużywają, nie inaczej jest z pedałami do rowerów. Dlatego bardzo ważnym jest by mieć pod ręką akcesoria do pedałów rowerowych i nie oznacza to wcale, że muszą znajdować się w szafce w garażu. Wystarczy dobrze wyposażony internetowy sklep rowerowy, który szybko i sprawnie dostarczy wszelkie akcesoria, w tym akcesoria do pedałów rowerowych.

Akcesoria do pedałów rowerowych

Rower wymaga systematycznych kontroli serwisowych, koniecznie trzeba wówczas zwrócić uwagę na stan pedałów rowerowych. Sprawdzenia wymagają łożyska, które ewentualnie można bez większych problemów wymienić, albo zakupić same kulki do łożysk. Konieczne jest również skalowanie luzów a także smarowanie. 

Amatorzy pedałów zatrzaskowych znajdą wśród akcesoriów do pedałów zatrzaskowych odpowiednie platformy. Przydadzą się również podkładki dystansowe, które umożliwiają regulowanie punktu styku buta z pedałem. A ci dbający o swoje bezpieczeństwo mogą zaopatrzyć się w nakładki odblaskowe, które szybko i w posty sposób można założyć na pedały.