• Produkty
  • Szukaj
  • Akcesoria do dętek rowerowych

Akcesoria do dętek rowerowych to absolutne minimum, które każdy wyjeżdżający, czy to na wycieczkę rowerową za miasto, czy też na intensywny trening, musi przy sobie posiadać. Dętka rowerowa jest bowiem tym elementem wyposażenia roweru, który najczęściej ulega uszkodzeniu. Wystarczy szkło lub ostry kamień i dalsza jazda na rowerze staje się niemożliwa, a już samo prowadzenie roweru z przebitą dętką jest bardzo uciążliwe. I nie jest potrzebne nowe koło, dętkę można naprawić samodzielnie mając do dyspozycji odpowiednie akcesoria do dętek rowerowych, np. zestaw naprawczy do dętek lub łatki samoprzylepne do dętek rowerowych.

Akcesoria do dętek rowerowych

Na rynku jest wiele akcesoriów do dętek rowerowych, które w prosty i szybki sposób pozwolą na miejscu naprawić usterkę i udać się w dalszą drogę. Może to być gotowy zestaw naprawczy mieszczący się w małym pudełeczku albo łatki do dętek (samoprzylepne lub z klejem). 

Warto mieć przy sobie również adapter wentyla rowerowego, gdyż jest to element, który również ulega awarii i nie trzeba przebić dętki by powietrze z koła uszło. A wymiana takiego wentyla to tylko chwilka i można ruszać dalej.