• Produkty
  • Szukaj
  • Kaski rowerowe

Kask, to nie tylko element ubrania rowerzysty, czy gadżet, to przede wszystkim element, który zwiększa nasze bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze. 

Pamiętaj by jeździć z dopasowanym i zapiętym kaskiem. Masz problem z doborem kasku dla siebie albo na prezent? Napisz sklep@iroman.pl. 

W internetowym sklepie IROMAN.pl oferujemy oryginalne kaski rowerowe dla amatorów jazdy na szosie, w terenie i po mieście.

Kaski rowerowe dla każdego miłośnika rowerowych podróży

Kaski są jednym z podstawowych elementów wyposażenia rowerzystów. To właśnie one potrafią zapewnić się im bezpieczeństwo na drodze. Oprócz funkcji ochronnej jest on także dopełnieniem stroju rowerzysty lub dopasowuje się go do barw roweru. W sklepie internetowym IROMAN.pl dostępne są oryginalne kaski rowerowe różnych firm. Gadżety te doskonale sprawdzą się u miłośników górskich wypraw, jak i tych, którzy preferują spokojniejszą jazdę. W ofercie dostępne są zarównokaski damskie, męskie, uniwersalne, jak i te dla dzieci w różnych wzorach i kolorach. Jako dystrybutorzy wszelkiego sprzętu rowerowego możemy polecić kask rowerowy z systemem MIPS, którzy amortyzuje wstrząsy. Przed zakupem warto upewnić się, że wybrany gadżet jest w niego wyposażony. My możemy zapewnić jednak, że marka Lazer i każdy ich kask rowerowy jest skonstruowany w taki sposób, by chronić głowę. W razie upadku zyskuje się pewność, że jest to odpowiednie zabezpieczenie.

Kaski rowerowe wielu znanych marek

Bezpieczeństwo jest podstawą. Każdy rowerzysta, który rozważa zakup kasku dla siebie lub swoich bliskich podzielających jego pasję, nie powinien kierować się wyłącznie niską ceną lub pierwszym lepszym modelem z półki. Uniknięcie potencjalnych urazów głowy powinno być priorytetem. IROMAN.pl prowadzi sprzedaż wyłącznie sprawdzonych kasków rowerowych. Oferujemy akcesoria wielu różnych producentów, chcąc spełnić oczekiwania każdego z naszych klientów i miłośników rowerowych wycieczek. Kask rowerowy firmy Lazer charakteryzują się trwałością, wspaniałym designem i przede wszystkim wysoką jakością ochrony. Duży wybór kolorów, faktur, a także rozmiarów, sprawia, że chyba każdy znajdzie to, czego szuka. Lazer i ich kaski rowerowe są jednymi z najchętniej wybieranych. Docenia je wielu pasjonatów kolarstwa ze względu na ich praktyczność i możliwość dopasowania do uprawianego sportu rowerowego. Ponadto można wybrać specjalnie dla siebie kask rowerowy z MIPS, technologią, która chroni głowę przed uderzeniami rotacyjnymi. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko uszkodzenia mózgu i powikłań z tym związanych. MIPS w kasku rowerowym to zawsze dobry wybór. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do kontaktu – chętnie doradzimy, jaki kask dobrać.