• Produkty
  • Szukaj
  • Przerzutki rowerowe przednie

Oferujemy przednie przerzutki do rowerów szosowych i mtb jednej z najbardziej znanych i docenianych firm w rowerowym i technologicznym na świecie - firmy Shimano. 

W dobraniu odpowiedniej przerzutki pomogą Ci opisy przy produktach oraz filtry przeszukujące daną kategorię.

Jeśli masz wątpliwości, czy dana przerzutka będzie pasować do Twojego roweru, to napisz do nas na maila: sklep małpa iroman.pl a postaramy Ci się pomóc. Zaoszczędzisz czas i pieniądze.

Przerzutki rowerowe – istotny element każdego roweru

Przerzutki rowerowe są jedną z najistotniejszych części układu napędowego w rowerze. To dzięki niej możliwa jest zmiana ułożenia łańcucha na zębatkach. Wpływa ona także na odczucie oporu podczas pedałowania, co przekłada się na siłę, którą rowerzysta w nie wkłada. Przerzutka przednia marki Shimano, która dostępna jest w sklepie IROMAN.pl, cieszy się ogromną popularnością wśród pasjonatów wycieczek rowerowych i kolarstwa. Ze względu na niską masę, prostą obsługę i – przede wszystkim – duży zakres przełożeń, jest bardzo doceniana i wybierana coraz chętniej.

Przerzutki przednie Shimano do rowerów szosowych i MTB

Dobrej jakości sprzęt rowerowy jest czymś, na czym zależy nam najbardziej. Dlatego też w naszej ofercie znajdują się przerzutki na przód marki Shimano – jednej z najbardziej znanych i docenianych firm w rowerowym i technologicznym świecie. Przerzutki do rowerów szosowych powinny charakteryzować się lekkością, a także płynną i szybką zmianą przełożenia. Rowery MTB również wymagają sprawności, szybkości, ale i odporności na kurz, błoto i inne zabrudzenia. Przerzutka Shimano przednia sprawdzi się do tego doskonale. IROMAN.pl zapewni wysokiej jakości sprzęt każdemu, kto go potrzebuje.