• Produkty
  • Szukaj
  • Przerzutki rowerowe przednie

Oferujemy przednie przerzutki do rowerów szosowych oraz MTB wyprodukowane przez jedną z najbardziej znanych i docenianych marek w segmencie rowerowym i technologicznym na świecie – Shimano. W dobraniu odpowiedniej przerzutki pomogą opisy przy produktach oraz filtry przeszukujące daną kategorię. Jeśli masz wątpliwości, czy dana przerzutka będzie pasować do Twojego roweru, napisz do nas maila na adres sklep@iroman.pl, a postaramy Ci się pomóc. Zaoszczędzisz dzięki temu zarówno czas, jak i pieniądze.

Przerzutka rowerowa przednia i tylna Shimano – jakość przede wszystkim

Przerzutka rowerowa stanowi kluczową część układu napędowego roweru. Służy ona do zmiany przełożeń w napędzie. Dzięki niej można dopasowywać obciążenie do prędkości pojazdu. Od sprawności tego elementu zależy wiele aspektów, takich jak komfort użytkowania czy efektywność jazdy. W naszej ofercie znajdziesz przerzutki marki Shimano. Czym cechują się przednie przerzutki od tej marki? Zapoznaj się z treścią dostępną na naszej stronie!

Sprzedaż przerzutek przednich wysokiej jakości – Shimano

Jeśli planujesz wymienić zużytą część na nową, przygotowaliśmy dla Ciebie akcesoria pochodzące od sprawdzonego producenta. Każdy, komu zależy na komfortowym poruszaniu się na drodze, powinien zaopatrzyć się w przerzutkę przednią marki Shimano. Produkt tej japońskiej firmy cechuje się m.in. wysoką jakością wykonania, niezawodnym działaniem oraz funkcjonalnością. Dzięki temu umożliwia ona szybką zmianę biegów, co wpływa znacząco na komfort jazdy.

Przerzutka na przód roweru – funkcjonalny produkt Shimano

Chcesz zakupić nową przerzutkę? U nas znajdziesz produkty marki Shimano. Przednia przerzutka ułatwi jazdę w każdych warunkach. Poruszanie się będzie przyjemniejsze, niezależnie od tego, czy decydujesz się na wyprawę do lasu, czy w góry. Przerzutka na przód roweru wyprodukowana przez Shimano sprawdzi się zarówno w przypadku profesjonalistów, jak i osób zaczynających swoją przygodę z jednośladem. Oferujemy warianty 2- i 3-rzędowe. Jeśli nie wiesz, jaki produkt wybrać, skontaktuj się z nami telefonicznie! Nasz specjalista udzieli Ci kilku wskazówek dotyczących wyboru odpowiednich akcesoriów.