• Produkty
  • Szukaj
  • Torby i sakwy

Małe, duże, średnie, trójkątne i okrągłe. W sportowym sklepie internetowym IROMAN.pl znajdziesz sakwy i torby jakich akurat potrzebujesz. Sakwy montowane do kierownicy, pod siodełko i do ramy, na zapasową dętkę, chusteczki, klucze, kurtkę czy rękawiczki, a nawet na ubrania na cały tydzień. Doskonała jakość idzie w patrze z dobrym designem. W naszym sklepie znajdziesz torbę rowerową na ramę, która zachwyci nie tylko Ciebie! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i wybrania odpowiedniego dla siebie modelu.

Torba podsiodłowa PRO Maxi 1.0 L
Produkt niedostępny
Torba podsiodłowa PRO Medi 0.6 L
Produkt niedostępny

Sakwa rowerowa – niezbędna podczas rowerowych podróży

Turystyka rowerowa z roku na rok staje się coraz popularniejsza. Długie podróże w samotności lub z najbliższymi to dobry sposób na relaks. Wymaga to jednak nie tylko odpowiedniego roweru, ale i pewnych akcesoriów, które zdecydowanie ułatwią zorganizowanie wycieczki. Sakwa rowerowa na ramę jest jednym z nich. Jej solidna konstrukcja pozwala na przewożenie najpotrzebniejszych rzeczy. Może być montowana także do kierownicy czy pod siodełko. Jest bardzo uniwersalna i zwykle pasuje do każdego typu roweru. Sprawdzi się zarówno podczas dłuższych, jak i krótszych wypadów. Wciąż poszerzamy ofertę, oferując najróżniejsze rodzaje sakwy rowerowej na ramę lub pod siodełko. Najnowocześniejsze wzory oraz kolory z pewnością dopasują się do designu roweru.

Solidne saszetki rowerowe – bezpieczeństwo rzeczy osobistych

Małe, duże, średnie, trójkątne i okrągłe. W sportowym sklepie internetowym IROMAN.pl znajdują się najróżniejsze modele sakw, saszetek czy toreb rowerowych. Dzięki nim wszelkie rzeczy osobiste zawsze mogą być odpowiednio zabezpieczone. Saszetka rowerowa na ramę jest jednym z najczęściej wybieranych akcesoriów. Jest nie tylko pojemna, bo pomieści wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, ale i bardzo solidna. Dzięki wytrzymałemu mocowaniu rowerzysta zyskuje pewność, że nie odczepi się ona podczas jazdy i przetrwa podczas każdej niepogody. Sportowy design saszetki rowerowej na ramę sprawia, że sprawdzi się ona także podczas wyjazdów i wycieczek. Mimo jej niewielkiego rozmiaru, możemy zagwarantować, że pomieści wszelkie niezbędne rzeczy.