• Produkty
  • Szukaj w kategorii
  • Części rowerowe

Sprawny rower to podstawa! Czy jeździsz codziennie, w weekendy z rodziną, czy wybierasz długie wyprawy rowerowe, uprawiasz triathlon albo kolarstwo szosowe, mtb czy torowe okrągły rok? Nieistotne. W sklepie internetowym Iroman.pl kupisz wszystkie niezbędne części do roweru znanych i lubianych marek: Shimano, Continental, OXC , Trezado, Vittoria i Pro.

Wszystkie części rowerowe oferowane w sklepie Iroman.pl są nowe, oryginalne i pełnowartościowe. 

Na iroman.pl kupisz części najczęściej wymieniane, takiej jak ogumienie – opony rowerowe i dętki do rowerów w pełnym zakresie do MTB, szosy i rowerów typu gravel na mokre, suche, kamieniste i mieszane nawierzchnie. 

A jak znudziło Ci się jeździć z „zapasem”, to oferujemy całą serię produktów do bezdętkowego system Tubeless, od taśm do obręczy, przez wentyle, po płyny uszczelniające i zestaw uszczelniający Trezado do konwersji opon na Tubeless wraz z czarnymi zaworami. 

Na Iroman.pl znajdziesz często przydatne i podręczne zestawy naprawcze do dętek oraz adaptery umożliwiające pompowanie kół rowerowych kompresorem lub pompką samochodową. Łańcuchy rowerowe w pełnym zakresie - 1 oraz od 8 do 12 rzędowych a także spinki do łańcuchów, dzięki którym ustawisz właściwą długość łańcucha.

W naszym sklepie sportowych Iroman możesz dobrać także idealną kasetę rowerową - na góry, na szybkie, płaskie trasy. Kasety rowerowe, które spasujesz z twardością łańcucha wg rekomendacji Shimano albo według własnego uznania w swoim rowerze mtb, szosie, kozie czy gravelu.

Jak wiadomo, to nie XTRy napędzają rowery, ale dla uczestników wyścigów XC i enduro oraz maratonów mamy w ofercie sklepu Iroman.pl asortyment pro od pedałów, przerzutek, zestawów linek z pancerzem, manetki, po pedały i mechanizmy korbowe, które zadowolą nawet najbardziej wybredną rowerzystkę czy rowerzystę. 

Każda miłośniczka i miłośnik rowerów szosowych znajdzie części do swojego roweru (lub rowerów). W ofercie sklepu rowerowego są specjalne pedały szosowe, bloki szosowe kompatybilne ze wszystkimi pedałami Shimano w systemie  SPD-SL, siodełka szosowe, dętki do rowerów szosowych wraz z akcesoriami, po okładziny, hamulce i klocki szosowe. 

Produkty są zapakowane w oryginalne opakowania, wyjątek stanowią produkty z dopiskiem OEM (skrót od Original Equipment Manufacturer). Produkty OEM nie mają kartonowego pudełka i do klienta zostają przekazane najczęściej w woreczku strunowym z logo producenta i nazwą modeli. Wersja OEM nie wpływa na jakość produktu – jest on tak samo wartościowy, jak ten w pudełku i tak samo obowiązują go gwarancje producenta i wszelkie inne regulacje 

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, zapewniamy wsparcie w reklamacjach z tytułu rękojmi lub Gwarancji Producenta. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu sklep@iroman.pl