• Produkty
  • Szukaj w kategorii
  • Części rowerowe

Sprawny rower to podstawa! Czy jeździsz codziennie, w weekendy z rodziną, czy wybierasz samotne, długie wyprawy rowerowe, a może trenujesz triathlon, albo kolarstwo okrągły rok? Nieistotne. W sklepie internetowym Iroman.pl kupisz wszystkie niezbędne części do roweru znanych i lubianych marek: Shimano, Continental, OXC , Trezado, Vittoria i Pro.

Na iroman.pl kupisz części rowerowe najczęściej wymieniane, takiej jak ogumienie – opony i dętki rowerowe w pełnym zakresie do MTB, szosy i rowerów typu gravel; a także często przydatne i podręczne zestawy naprawcze do dętek oraz adaptery umożliwiające pompowanie kół rowerowych kompresorem lub pompką samochodową. 

Dla miłośników jazdy bezdętkowej sklep iroman.pl oferuje pełną gamę produktów systemu bezdętkowego Tubeless.

W kategorii łańcuchy rowerowe znaleźć można pełen przekrój łańcuchów (1 oraz od 8 do 12 rzędowych) oraz spinki do łańcuchów, dzięki którym ustawisz właściwą długość łańcucha.

W naszym sklepie sportowych Iroman możesz dobrać idealną kasetę rowerową, czy to na góry, czy to na szybkie, płaskie trasy, którą spasujesz z twardością łańcucha wg rekomendacji Shimano albo według własnego uznania w swoim rowerze mtb, szosie, kozie czy gravelu.

Jak wiadomo, to nie XTRy napędzają rowery, ale dla uczestników wyścigów XC i enduro oraz maratonów mamy w ofercie na iroman.pl pro asortyment od pedałów, przerzutek, zestawów linek z pancerzem, manetki, po pedały i mechanizmy korbowe, które zadowolą nawet najbardziej wybrednego rowerzystę. Nie obawiajcie się, szosowcy – także ci miejscy, także znajdą coś dobrego dla siebie.