• Produkty
  • Szukaj
  • Buty rowerowe

Buty rowerowe dla każdego pasjonata jazdy

Każdy wielbiciel jazdy rowerem powinien wyposażyć się w odpowiednie obuwie. W sklepie internetowym IROMAN.pl znajduje się szeroka oferta butów rowerowych, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających rowerzystów. Jednym z częściej wybieranych modeli są buty SPD szosowe. Nadają się one nie tylko do spokojnej jazdy, ale i do mocnych treningów oraz startów w zawodach. Karbonowa podeszwa wspomaga wygodne ułożenie stopy na pedałach, dzięki czemu dużo łatwiej jest się rozpędzić.

Buty MTB SPD są kolejnym polecanym modelem. Używa się ich podczas jeżdżenia na rowerach górskich. Świetnie sprawdzają się w terenie, ponieważ posiadają gumową podeszwę z bieżnikiem, która zwiększa bezpieczeństwo rowerzysty także podczas chodzenia, gdy sytuacja tego wymaga. Buty MTB SPD zostały docenione przez wielu. Nie tylko ci, którzy jazdą zajmują się zawodowo docenili ich właściwości. Coraz więcej osób, które wybierają tę aktywność, twierdzi, że to właśnie ten model pomógł im poprawić szybkość i jakość pedałowania. Jako dystrybutor najlepszej jakości sprzętu możemy również polecić buty wpinane w pedały. Sprawdzą się one zarówno na zewnątrz, jak i podczas uprawiania indoor cycling, czyli jeżdżeniu na dwukołowcu wewnątrz budynku.

Wszystkie aktualnie oferowane rodzaje pedałów (nie tylko SPD).

Gwarancja bezpieczeństwa – buty wpinane

Każdy rowerzysta ceni sobie nie tylko bezpieczeństwo podczas jazdy, ale przede wszystkim wygodę. Buty wpinane na rower mogą zapewnić obie te potrzeby. Korzystają z nich zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Efektywność pedałowania zdecydowanie wzrasta, ponieważ stopa nie tylko naciska na pedał, lecz także ciągnie go w górę, co przekłada się na większą prędkość. Buty wpinane w pedały nie ześlizgują się podczas jazdy nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Zanim jednak wyjedzie się w teren, warto przećwiczyć ich wpinanie oraz korzystanie z nich na rowerze.

Różne rodzaje butów na rower

W IROMAN.pl znajdziesz również wiele typów butów SPD szosowych, dzięki którym poprawi się wydajność i komfort jazdy. Prowadzimy dystrybucję wielu marek. Jedną z nich jest chociażby Shimano. Buty te zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów. Służą przez naprawdę długi czas i są doceniane przez wielu. Pod szyldem Shimano, ale i wielu innych, można znaleźć także buty wpinane na rower, które poprawią stabilność stopy i przede wszystkim zredukują wystąpienie urazów. Chcąc poprawić efektywność jazdy, zainwestuj w wybrane przez siebie obuwie. A jeśli nie wiesz, jakie wybrać, pomożemy Ci podjąć dobrą decyzję. Nasi specjaliści zrobią wszystko, by były to buty odporne i dopasowane do Twojego stylu jazdy.