• O nas

O Nas:

Jesteśmy pasjonatami, którzy postanowili zbudować na swoim hobby coś większego. Sportami wytrzymałościowymi i szeroko rozumianym „outdorem” żyjemy od dawna i uważamy że mamy w nim spore rozeznanie. W naszym zamyśle sklep Iroman.pl ma być miejscem, w którym będziemy się dzielić rzeczami, z których albo sami korzystamy, albo uważamy że są one warte uwagi.
Stawiamy na jakość obsługi i rzetelne przedstawienie sprzedawanego produktu i tym chcemy się wyróżniać.  


Irek

Zaczynałem przygodę ze sportem od biegania, ale gdy 10 lat temu posmakowałem ultra, przestałem patrzeć na sport przez pryzmat jednej dyscypliny. Biegiem, na rowerze czy wpław – ważniejsze dla mnie jest łamanie barier i przesuwanie własnych granic niż to co dokładnie jest do zrobienia. Jeśli szukasz tytanowych śrubek do roweru żeby uciąć kolejne gramy, to znajdziesz u mnie zrozumienie.

 

Paweł

W przeciwieństwie do Irka, twardo stąpam po ziemi. W sporcie liczy się dla mnie przede wszystkim dobra zabawa, a wyniki na mecie są tylko jednym elementów tejże. Niezależnie od tego staram się być na bieżąco z nowinkami technicznymi i wiem co jest obecnie na topie. Jeśli szukasz produktu z kategorii Cena/Jakość, to postaram się żebyś znalazł go u nas w sklepie.