• Produkty
  • Szukaj
  • Osłony i ochraniacze rowerowe

Osłony i ochraniacze rowerowe są niezbędnym wyposażeniem jednośladu, jeśli rama naszego roweru ma przez lata zachować idealny stan. Bo nieważne czy poruszamy się po ścieżkach rowerowych czy górskich szlakach, zawsze może zarysować ją kamień. A takie proste zabezpieczenie jak osłona lub ochraniacz rowerowy zapewni lakierowi na naszym rowerze przetrwanie wielu lat bez zarysowań. 

Dlatego warto zaopatrzyć się w naszym internetowym sklepie w osłony i ochraniacze rowerowe, które założone na części najbardziej narażone na uszkodzenia podczas jazdy, będą je skutecznie chroniły. Choćby osłona ramy pod łańcuchem. Warto umieścić tam osłonę by tylny trójkąt ramy był zabezpieczony przed uderzeniami łańcucha w trakcie zmiany jego położenia. A dzięki ochraniaczom rowerowym umieszczonym na ramie jednośladu od strony jej główki, będą chroniły lakier, który często w tym miejscu ulega przetarciu na skutek ocierania się pancerzy linek oraz przerzutek. 

Ale na tym nie kończą się zalety posiadania osłony rowerowej. Jeśli w trakcie jazdy jednośladem korzystamy z toreb albo mamy przytroczone sakwy, również warto odizolować je od ramy roweru osłonami rowerowymi. 

Dobrze zabezpieczony rower dzięki osłonom i ochraniaczom rowerowym będzie przez lata cieszył lśniącym lakierem a nie straszył pęknięciami i rdzą. Zapraszamy do zakupów osłon, bo za niewielkie pieniądze można szybko i skutecznie zabezpieczyć Swój rower.