• Produkty
  • Szukaj
  • Odżywki sportowe, odżywki dla sportowców

BCAA Xplode 1000g (worek) cola
Produkt niedostępny
Gain Bolic 6000 (smak truskawkowy)
Produkt niedostępny
Olimp R-weiler pomarańcza 480g
Produkt niedostępny
R-weiler 480g red punch
Produkt niedostępny
Ashwagandha 600 Sport 60 kaps.
Produkt niedostępny

Odżywki dla kolarzy szosowych – wsparcie każdego treningu

Znaczący wysiłek fizyczny wymaga odpowiedniej świadomości i dostrzeżenia potrzeb własnego organizmu. Firma Olimp Labs stworzyła odżywki, które znacząco ułatwiają suplementację niezbędnych składników mineralnych. Odpowiednie witaminy i minerały, a także bogaty wybór smaków to coś, co może wspomóc dietę i uczynić ją lepiej zbilansowaną. Stosowanie tego typu środków pozwala uzupełnić składniki, które niekoniecznie dostarczane są wraz z jedzeniem. Odżywki nadają się zarówno dla kolarzy MTB, jak i innych osób, których pasją jest sport. Doceniają je zarówno kulturyści, jak i osoby będące na redukcji. Wyprodukowane przez Olimp Labs odżywki to pozycje idealne także dla kolarzy szosowych. Produkty te doskonale wspomagają proces regeneracji i poprawią wydolność.

Odżywki Olimp Labs dla kolarzy MTB – jakie są zalety ich stosowania?

Jeździsz rowerem? Zadbaj o formę i wypróbuj profesjonalne odżywki dla kolarzy szosowych. Potrafią one przyczynić się do szybszej regeneracji mięśni, szczególnie po odbyciu intensywnego treningu. Jedną z popularniejszych marek, którą można nabyć w naszym sklepie, jest Olimp Labs. Odżywki tej firmy doskonale sprawdzają się podczas budowy mięśni. Białko jest podstawowym składnikiem budulcowym, dlatego jego suplementacja jest tak ważna. W naszej ofercie posiadamy wiele odżywek dla kolarzy szosowych. Możemy zagwarantować, że zwiększą one wytrzymałość oraz dostarczą odpowiednią ilość aminokwasów. Podobnie jak odżywki dla kolarzy MTB. Warto jednak pamiętać, by dostosować je do własnych potrzeb i preferencji. Szeroka gama smakowa na pewno ułatwi podjęcie wyboru!

Różne rodzaje odżywek sportowych dla kolarzy MTB

Odżywki dla kolarzy szosowych dostarczają przede wszystkim dużo energii. Ich regularne przyjmowanie umożliwia prowadzenie intensywnych treningów i jest sposobem na rozbudowę mięśni. Najpopularniejszymi odżywkami są te białkowe i proteinowe, powstałe na bazie glutamin, a także te na bazie kreatyny, które wspomagają podczas ciężkiego treningu i pozwalają szybciej osiągnąć zamierzony efekt. Preparaty są bezpieczne w stosowaniu, choć nie powinny być przyjmowane przez osoby zmagające się z chorobami nerek. Kwestie dotyczące dawkowania zostały dokładnie opisane w załączonej ulotce lub na opakowaniu i należy ich ściśle przestrzegać. Odżywki i suplementy, w tym witaminy i mikroelementy mają wpływ na formę, regenerację oraz samopoczucie. W naszym asortymencie znajdują się także żele sportowe oraz izotoniki i węglowodany dla sportowców. Oferujemy tylko sprawdzone produkty renomowanych producentów, którzy dbają o wartościowe składy i są bezpieczne dla konsumentów.