• Produkty
  • Szukaj
  • Kasety rowerowe 1-rzędowe

Zębatki i wolnobiegi 1-kasetowe są wykonane z najwyższej jakości stali przez absolutnych liderów rynku osprzętu rowerowego. Mocowania są standardowe, kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi na rynku piastami Shimano, ale również z innymi markami (m.in. SRAM, Sturmey czy Archer). To produkty najwyższej jakości, które dedykowane są dla łańcuchów różnych typów. Napęd jednorzędowy jest doskonałą opcją dla miłośników jazdy ekstremalnej i wyścigów rowerowych. Wysoka wytrzymałość gwarantuje długą żywotność osprzętu, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz wyginanie się, a co za tym idzie wysoki komfort użytkowania.

Kaseta 1 rzędowa, zębatka

Zębatki i wolnobiegi 1-rzędowe przeznaczone są do rowerów starszej generacji, a od kasety różni się przede wszystkim sposobem, w jaki się ją montuje. Pamiętać należy, że wolnobieg montuje się na piastę w całości. W przeciwieństwie do kasety nie posiada ząbkowanej nakrętki. 

W sprzedaży dostępne są również koronki do piast wielobiegowych marki Shimano, które posiadają mocowania kompatybilne z piastami wyprodukowanymi przez innych producentów.