• Produkty
  • Szukaj
  • Oświetlenie rowerowe, lampki rowerowe

Adapter Go Pro do lampek LEZYNE
Produkt niedostępny

Oświetlenie rowerowe – niezbędne podczas miejskiej jazdy

Dbanie o własne bezpieczeństwo podczas jeżdżenia rowerem jest bardzo ważne – nie tylko w miejscach nieoświetlonych. Oświetlenie rowerowe powinno być więc odpowiednio dobrane w zależności od tego, gdzie najczęściej korzystamy z jednośladu. Poruszając się głównie w miejskim zgiełku, warto zadbać o jak najlepszą lampkę tylną. Może być ona umieszczona na bagażniku lub pod siodełkiem. Ważne, by była w kolorze czerwonym, a także posiadała odblask, który będzie dobrze sprawdzał się podczas jazdy w ciągu dnia. Nie warto jednak zapominać o przednim oświetleniu. Lampka do roweru przednia powinna być odpowiednio mocna. Wymagane jest światło białe bądź żółte. W sklepie internetowym IROMAN.pl znajduje się szeroka oferta oświetlenia rowerowego, które jest wytrzymałe, a także odporne na warunki pogodowe. Możemy zapewnić, że każda oferowana przez nas lampka do roweru przednia lub tylna jest mocna. Zapewnia bezpieczeństwo oraz doskonałą widoczność na drodze.

Lampka do roweru szosowego – czym powinna się cechować?

Rower szosowy cechuje się smukłą i lekką budową. Jest on wykorzystywany w amatorskim i profesjonalnym kolarstwie. Nie może ważyć więc zbyt dużo, by w jak najkrótszym czasie można było się na nim rozpędzić. Powinien jednak być wyposażony w odpowiednie oświetlenie, które zapewni mu dobrą widoczność. Oprócz tylnego światła należy zadbać także o dobre i ostre światło przednie. Aby lampka rowerowa przednia świeciła jak najdłużej, warto wybrać wyposażoną w żarówkę LED. Jest ono bardzo wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych. Dobre parametry oświetlenia zapewnią bezpieczeństwo na każdej trasie. Lampka przednia do roweru szosowego jest więc niezbędnym wyposażeniem.

W sklepie IROMAN.pl każdy znajdzie dla siebie odpowiedni zestaw oświetlenia do roweru. Mają różne rozmiary oraz wagę. Warto dopasować je do swojego jednośladu, zapewniając sobie i wszystkim uczestnikom jazdy prawidłowe oświetlenie i widoczność. Zachęcamy do zakupu lampki rowerowej przedniej LED. Dzięki jej jasnym barwom można zagwarantować samemu sobie bezpieczeństwo. Ponadto zyskuje się przy tym bardzo długi czas jej świecenia. Podobnie w przypadku lampki rowerowej tylnej na bagażnik.

Połączenie innowacji z klasyczną jazdą – lampka rowerowa CatEye

Każdy rowerzysta potrzebuje odpowiedniego oświetlenia. Poszukiwanie przez nich coraz to nowszych i innowacyjnych rozwiązań sprawiło, że producenci zaczęli wychodzić na rynek z produktami, które spełnią oczekiwania ich odbiorców. Jednym z takich akcesoriów jest lampka rowerowa tylna i przednia CatEye. Już od kilku lat króluje wśród pasjonatów jazdy na rowerze. Jej charakterystyczny kształt zbliżony do kociego oka zapewnia doskonałe oświetlenie. Różne rozmiary oraz waga sprawiają, że może być ona wykorzystywana przy każdym typie roweru. Wiele osób wykorzystuje ją jako lampkę tylną na bagażnik. Jej światło widać już z daleka, dzięki czemu każdy jej użytkownik jest bezpieczny na drodze od chwili włączenia.