• Produkty
  • Szukaj
  • Liczniki i nawigacje GPS do rowerów

Licznik do roweru – akcesorium przydatne miłośnikom jazdy rowerowej

Dodatkowe wyposażenie powinno być przede wszystkim pomocne w każdej jeździe. Licznik rowerowy Cateye zdecydowanie ułatwia mierzenie kilometrów, a dzięki temu, że znalazł on swoje miejsce na kierownicy, rowerzysta może śledzić zmieniające się cyfry przez cały czas. Pokazuje on także prędkość, z jaką porusza się entuzjasta dwóch kółek. W trakcie jazdy można sprawdzić również aktualną godzinę. Dzięki niemu można uzyskać zapis maksymalnej osiągniętej prędkości oraz średnią prędkość całego przejazdu. Często również dowiedzieć się można, ile podczas wycieczki rowerowej spaliło się kalorii, lecz jest to tylko poglądowe – do tego lepiej wykorzystać zegarek sportowy.

Liczniki rowerowe Cateye dla najbardziej wymagających rowerzystów

Dla wymagających użytkowników jednośladów sprawdzą się zdecydowanie bardziej zaawansowane liczniki, których zarówno sam wygląd, jak i możliwości są o wiele szersze. Choćby licznik Cateye Velo 7, który posiada duży wyświetlacz, czytelny nawet w pełnym słońcu. Jest uniwersalny w montażu, posiada automatyczny start i waży tylko 30 gramów! Dzięki marce Cateye i ich licznikowi rowerowemu można bez problemu zmierzyć prędkość aktualną, maksymalną oraz średnią. Doskonale mierzy także dystans ogólny i dzienny, a także czas jazdy.

Więcej funkcji w nowoczesnej formie – oferta najnowocześniejszych liczników rowerowych

Jeszcze więcej funkcji i jeszcze więcej możliwości mają nawigacje rowerowe, które łączą wszystkie powyższe funkcje, oferując dodatkowo choćby wbudowaną mapę. Przykładem może być licznik rowerowy licznik rowerowy GPS IGPSPORT IGS630, który posiada 2,8-calowy ekran (czytelny nawet w pełnym słońcu) i aż 8GB pamięci. Podobnie jak 2,2-calowy licznik rowerowy GPS IGPSPORT IGS620 to już prawdziwy rowerowy komputer, odbierający dane z pięciu systemów satelitarnych, które działają na całym świecie. Urządzenie zapisuje wszelkie parametry zarówno roweru jak i samego rowerzysty, dzięki czemu przebieg każdego treningu można później dokładnie przeanalizować.