• Produkty
  • Szukaj
  • Liczniki i nawigacje GPS do rowerów

Licznik do roweru to już elementarne dodatkowe wyposażenie, które powinno znaleźć swoje miejsce na każdej kierownicy jednośladu. Najprostszy licznik rowerowy pokaże prędkość, z jaką porusza się rowerzysta i jaki przebył finalnie dystans. W trakcie jazdy można sprawdzić również aktualną godzinę. Nawet prosty licznik rowerowy może zapisać maksymalną osiągniętą prędkość, ale i średnią prędkość całego przejazdu. Często również dowiedzieć się można, ile podczas wycieczki rowerowej spaliło się kalorii. I dla przeciętnego użytkownika roweru informacje te są wystarczające. 

Natomiast dla bardziej wymagających użytkowników jednośladów polecają się bardziej wyrafinowane liczniki, których zarówno sam wygląd jak i możliwości się o wiele szersze. Choćby licznik rowerowy GPS IGPSPORT IGS620, który jest już nieco większy (2,2 cala) i ma kolorowy wyświetlacz, na którym dostępnych jest jednocześnie 10 różnych informacji. Dokonuje 80 różnych pomiarów jednocześnie i może się pochwalić 4 GB pamięci, co pozwala przechowywać a później porównywać dane z treningów. Może działać nieprzerwanie nawet 22 godziny. A to i tak tylko krótki wstęp do jego możliwości. 

Jeszcze więcej funkcji i jeszcze więcej możliwości mają nawigacje rowerowe, które łączą wszystkie powyższe funkcje liczników rowerowych oferując dodatkowo choćby wbudowaną mapę. Przykładem może być licznik rowerowy GPS IGPSPORT IGS630, który posiada 2,8 calowy ekran (czytelny nawet w pełnym słońcu) i aż 8GB pamięci. Wbudowana mapa może być obsługiwana w czasie rzeczywistym lub w trudnie offline. To już prawdziwy rowerowy komputer, odbierający dane z pięciu systemów satelitarnych, które działają na całym świecie. Jest zatem mało prawdopodobne, by mając taką nawigację rowerową gdzieś się zagubić. Urządzenie zapisuje wszelkie parametry zarówno roweru jak i samego rowerzysty, dzięki czemu przebieg każdego treningu można później dokładnie przeanalizować. 

W naszym sklepie dostępne są liczniki rowerowe, nawigacje rowerowa oraz wszelkie niezbędne akcesoria przede wszystkim firmy IGPSport, marki młodej, ale prężnie się rozwijającej, która dostarcza na rynek produkty innowacyjne, wysokiej jakości i co ważne, w przystępnych cenach.