• Produkty
  • Szukaj
  • Liczniki i nawigacje GPS do rowerów

Licznik do roweru – akcesorium przydatne miłośnikom jazdy rowerowej

Licznik rowerowy to jeden z podstawowych gadżetów kupowanych wraz z rowerem. Stanowi wyjątkowo przydatny dodatek dla każdego rowerzysty. W naszej ofercie znajdziesz akcesoria pochodzące od wielu uznanych producentów, w tym Cateye. Licznik rowerowy tej marki to produkt, który z roku na rok cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze strony Klientów. Wybierany jest nie tylko przez początkujących, ale również przez średnio-zaawansowanych kolarzy. Licznik rowerowy Cateye jest łatwy w montażu, poręczny i solidnie wykonany, dzięki czemu możesz mieć pewność, że gadżet posłuży przez lata.

Możliwości licznika rowerowego

Dostępny w naszej ofercie licznik Cateye Velo 7 to innowacyjne urządzenie posiadające wiele różnych funkcji. Umożliwia zapisywanie maksymalnej prędkości oraz potrafi wyliczyć jej średnią osiągniętą z całego przejazdu. Ponadto kolarz, dzięki licznikowi rowerowemu Cateye, może w trakcie jazdy sprawdzić aktualną godzinę. Wyświetlacz pokazuje również bieżącą liczbę spalonych kalorii. Do praktycznych zalet licznika Cateye Velo 7 można zaliczyć także funkcję oszczędzania baterii.

Liczniki rowerowe dla najbardziej wymagających rowerzystów

Oferujemy m.in. licznik Cateye Velo 7, wyposażony w duży, czytelny nawet w pełnym słońcu wyświetlacz. Model ten jest uniwersalny w montażu, posiada automatyczny start i waży tylko 30 gramów! Dzięki marce Cateye i ich licznikowi rowerowemu można bez problemu zmierzyć prędkość aktualną, maksymalną oraz średnią. Urządzenie doskonale mierzy także dystans ogólny i dzienny, a także czas jazdy. Ponadto licznik rowerowy Cateye jest odporny na każde warunki atmosferyczne, dzięki czemu nie musisz się martwić o jego uszkodzenie.