• Produkty
  • Szukaj
  • Oświetlenie rowerowe, lampki rowerowe

Lampa rowerowa tylna Towild TL02
Produkt niedostępny

Lampka rowerowa tylna i przednia na bagażnik

Rower, który został włączony do ruchu drogowego, podlega przepisom prawa dokładnie tak samo, jak inne pojazdy. Polskie prawo nakłada na rowerzystów obowiązek korzystania z lampek rowerowych. Dzięki naszej ofercie zaopatrzysz się w profesjonalny zestaw oświetlenia do roweru, który mocuje się z przodu i z tyłu jednośladu. Szeroki wybór produktów daje Klientom możliwość wyposażenia jednośladu w odpowiednie oświetlenie rowerowe przednie oraz tylne na bagażnik.

Wysokiej jakości oświetlenie rowerowe – bezpieczna jazda

Widoczność rowerzysty na drodze stanowi jeden z kluczowych aspektów bezpieczeństwa. Z tego powodu kierowca, zanim wsiądzie na rower i wyruszy w trasę, powinien się upewnić, czy posiada odpowiednie oświetlenie rowerowe – zarówno przednie, jak i tylne na bagażnik. Jeśli chcesz lepiej widzieć otoczenie, zaopatrz się w dostępną w naszej ofercie lampkę rowerową przednią, która jest naprawdę mocna. Emituje ona jasne światło, nie pobierając przy tym dużo energii. Rozważałeś zakup lampki przedniej do roweru szosowego? Może planowałeś kupno modelu montowanego z tyłu pojazdu? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Wszystkie akcesoria, niezależnie od tego, czy planujesz zaopatrzyć się w lampkę rowerową przednią LED, czy tylną, zostały wyprodukowane przez producentów cieszących się uznaniem na rynku.

Lampka do roweru szosowego – czym powinna się cechować?

Rower szosowy powinien być wyposażony w oświetlenie, które zapewni kierującemu odpowiednią widoczność. Oprócz tylnego światła należy zadbać także o ostre światło przednie. Aby lampka rowerowa przednia świeciła jak najdłużej, warto wybrać model wyposażony w żarówkę LED, który jest bardzo wytrzymały i odporny na działanie warunków atmosferycznych. Dobre parametry oświetlenia zapewnią bezpieczeństwo na każdej trasie. Lampka przednia do roweru szosowego jest więc niezbędnym wyposażeniem.