Operacja 11:11 2018 – lista startowa

LP Imię Nazwisko Miastko/Klub/drużyna
1 Ireneusz Kociołek Brzeg Dolny
2 Kacper Stefaniuk Brzeg Dolny
3 Paweł Lis Brzeg Dolny / PCC ULTRA RUNNERS
4 Łukasz Rakowski Brzeg Dolny/PCC ULTRA RUNNERS
5 Magdalena Rakowska Brzeg Dolny
6 Marta Mamak Brzeg dolny
7 Kinga Śliwakowska Wołow
8 Adrian Kobusiński FitStyle Team
9 Ola Buda Brzeg Dolny
10 Rafał Woźniak PCC ULTRA RUNNERS
11 Edward Stefanowski Brzeg Dolny/ PCC SQUAD / Biegamy w Brzegu Dolnym
12 Tomasz Lechki Wołów/Wołów Biega
13 Krzysztof Butryński Brzeg Dolny
14 PIOTR ŻYŻA SKOKOWA/ Athletics Team Prusice
15 Sylwiusz Syguła Wołów Biega
16 Monika Syguła Wołów
17 Krystyna Fesz Chlebowska Wołów Biega
18 Małgorzata Puchała-Pietruszka Brzeg Dolny
19 Patrycja Bogacz Wodnica
20 Ernest Żak Wolów
21 Emilia Drzymała Brzeg Dolny/PCC SQUAD
22 Andrzej Woźniak Dziki Brzeg Dolny
23 Ewa Stelmaszak Wrocław
24 Witold Gidel Brzeg Dolny
25 Halina Gidel Brzeg Dolny
26 Dagmara Nowak Brzeg Dolny
27 Celina Zioła Brzeg Dolny
28 Krzysztof Szkolnicki Brzeg Dolny
29 Tomasz Drabik Brzeg Dolny
30 Przemek Serwatyński Wołów
31 Adam Serwatyński Wołów
32 Anna Serwatyńska Wołów
33 Ida Rozmarynowicz Brzeg Dolny
34 Oliwier Rakowski Brzeg Dolny
35 Łukasz Pliś Oborniki Śląskie / Oborygeni
36 Miłosz Rakowski Brzeg Dolny
37 Jolanta Malarska Fitnessacja Brzeg Dolny
38 Jakub Czekański Baszyn
39 Przemysław Stefaniuk Brzeg Dolny
40 Paweł Kwiatkowski Brzeg Dolny FitStyle Team
41 Jarosław Stelmaszak Wrocław
42 Artur Nowosad Lipnica
43 Dominika Kuźmiak Wołów
44 Łukasz Lipiński BrzegDolny
45 Grzegorz Pietruszka Brzeg Dolny/Wiktor Team
46 Joanna Jeziorna Zerkowek
47 Emilia Jeziorna Zerkowek
48 Hubert Jeziorny Zerkowek
49 Magdalena Żyża Maagnus Team Skokowa
50 Ewa Godlewska Wołów Biega
51 Janusz Franciszek Malik AM Active
52 Renata Malik AM Active
53 MARCIN SOCHA Wołów Biega
54 Dominika Wittoń Brzeg Dolny
55 Mariusz Setera Brzeg Dolny/PulsBike Team
56 Izabela Solarewicz Brzeg Dolny fitstyle Fitnes od my life
57 Krzystof Rycerz Brzeg Dolny Rycerzyki
58 Ewa Rycerz Brzeg Dolny Rycerzyki
59 Krzysio jr. Rycerz Brzeg Dolny Rycerzyki
60 Emma Rycerz Brzeg Dolny Rycerzyki
61 Paweł Szkocny Malczyce
62 Alicja Szkocna Malczyce
63 Gabriel Olbert Brzeg Dolny
64 Jarosław Iskra Brzeg Dolny
65 Kamil Semenowicz PulsBike Team
66 Julia Sadowska Pulsbike Team
67 Grzegorz Józefowicz Brzeg Dolny
68 Agnieszka Szczypel – Osierda Wolów
69 Adrian Malik AM Active
70 Justyna Somniak FitStyle Team
71 Tomasz Kosior Pogoń Uraz
72 Mariusz Cetnarowski Wrocław
73 Krzysztof Strzałkowski Brzeg Dolny
74 Rafał Strzałkowski Brzeg Dolny
75 Małgorzata Cielińska-Sidorowicz Lubiatów
76 Jakub Osierda Wołów
77 Małgorzata Cielińska-Sidorowicz Lubiatów
78 Jakub Osierda Wołów
79 Tomasz Zimny Wiktor Team
80 Ania Jaruga Brzeg Dolny Wołów Biega
81 Beata Krzyżosiak Brzeg Dolny
82 Sebastian Gruchała Brzeg Dolny
83 Adrian Żuber Brzeg Dolny
84 Dariusz Wysokiński Wrocław /Wroclaw Marathon Team
85 Łukasz Malik Brzeg Dolny
86 Michał Bazylak Brzeg Dolny
87 Tomasz Siekirka Skokowa
88 Adrian Zawrzykraj Brzeg Dolny
89 Ireneusz Olbert Brzeg Dolny PCC ULTRARUNNERS
90 Stanisław Olbert Brzeg Dolny
91 Barbara Olbert Brzeg Dolny
92 Sylwester Żuchora Wiktor Team
93 Wiktor Żuchora Wiktor Team
94 Zbigniew Andruszko MKS Rokita Brzeg Dolny
95 Anna olender Brzeg Dolny
100 Gosia Kociołek Brzeg Dolny