• Produkty
  • Trenażer rowerowy Elite Turno z serii Smart

Symbol: EL0172001
Brak towaru
1614.99
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Kurier DHL 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty (po uzgodnieniu) 0
Paczkomat InPost (Pobranie) 20
Paczkomat InPost (kurier InPost Pobranie) 20
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Trenażer rowerowy Elite Turno z serii Smart 

Wymiary:
po rozłożeniu 71 x 57 x 51 cm
przed rozłożeniem: 74 x 32 x 39 cm

Wysokość: 55 cm

Waga: 17 kg w tym 5kg koło zamachowe

Dokładny:
Dokładność to mocna strona TURNO. Czujnik Misuro B+ jest kalibrowany ad hoc na każdym trenażerze za pomocą bardzo dokładnego ergometru. Każdy trenażer domowy jest mapowany, a jego krzywe mocy są przechowywane w jego czujniku, korygując w ten sposób potencjalne tolerancje produkcyjne, które mogą się pojawić. Zapewnia to bezprecedensową dokładność jak na trenażer domowy, który nie jest wyposażony w zintegrowany miernik mocy.

Bezpośrednie przełożenie:
TURNO jest bezpośrednio połączone z łańcuchem rowerowym. Siła nacisku na pedały jest zawsze przenoszona równomiernie na jednostkę oporową, optymalizując w ten sposób sesje treningowe w pomieszczeniach. W ten sposób można uniknąć poślizgu nawet w ekstremalnych warunkach, takich jak sprinty lub starty na stojąco.

Potężny:
Osiągalne poziomy mocy są wysokie, na przykład 700 W (przy 40 km/h) i 1670 W (przy 60 km/h). Moc wyjściowa TURNO jest obliczana, a nie mierzona. Oznacza to, że trenażer domowy nie posiada urządzeń, które „czują” moc wyjściową, lecz oblicza ją jako funkcję prędkości roweru. Zwykle wiązałoby się to z niższymi poziomami dokładności, jednak tak nie jest w przypadku TURNO, ponieważ każdy trenażer domowy jest skalibrowany i wprowadzono nowy algorytm, który bierze pod uwagę, jak bardzo nagrzewanie się trenażera domowego zmniejsza opór i stopniowo kompensuje jego moc, gdy się nagrzewa.

Wszechstronny:
Mimo, że jest używany jako tradycyjny trenażer domowy (rozłóż trenażer domowy, zamontuj rower i zacznij pedałować), w porównaniu do swojego poprzednika, TURNO jest już inteligentny, ponieważ bezprzewodowo przesyła dane treningowe. Czujnik Misuro B+ jest już w TURNO - umożliwia przesyłanie danych dotyczących prędkości, kadencji i mocy. W ten sposób rowerzysta może monitorować (na smartfonach, tabletach, komputerach rowerowych i kompatybilnych urządzeniach GPS, nawet za pośrednictwem aplikacji i oprogramowania innych firm) swoją sesję treningową i przeprowadzać testy oceny wydajności.

Łączność:
TURNO jest sklasyfikowany jako trenażer Smart Home (nie interaktywny). Transmisja danych odbywa się bezprzewodowo za pośrednictwem protokołów komunikacyjnychANT+™ (Power and Speed&Cadence) oraz Bluetooth Smart.
Sesje treningowe są monitorowane za pomocą aplikacji My E-training na smartfony i tablety z systemem iOS i Android, aby zapewnić urozmaiconą i stymulującą sesję treningową w pomieszczeniu.
TURNO można również używać z innymi platformami do kolarstwa wewnętrznego (które zazwyczaj wymagają płatnej subskrypcji), wśród których są: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bikevo, Kinomap i wiele innych.

Trening i zabawa!
TURNO jest idealnym rozwiązaniem dla tych metodycznych i wymagających rowerzystów, którzy wymagają samodzielnego zarządzania rytmem, czasem i intensywnością treningów zarówno w hali, jak i na szosie.
Wysoce profesjonalny trenażer domowy, który staje się instrumentem dzięki nowoczesnej technologii, łącząc użyteczność i skuteczność bardziej tradycyjnej sesji szkoleniowej z dreszczykiem emocji w sieci.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.