• Produkty
  • Szukaj w kategorii
  • Pianki triathlonowe

Triatlon to trzy konkurencje: jazda rowerem, pływanie i bieg. Do każdej trzeba perfekcyjnie przygotować organizm. Ale do pływania trzeba być przygotowanym szczególnie. By bezpiecznie przepłynąć określony dystans konieczne jest posiadanie pianki triathlonowej, która doskonale sprawdzi się podczas obcowania z wodą, zwłaszcza gdy jest zimna i ochroni ciało choćby przed wyziębieniem.

I choć wydawać by się mogło, że pianki niewiele się od siebie różnią, to jednak nie jest to prawdą. Dlatego wybierając pianki triathlonowe, dobrze jest wiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę. Kluczowy jest dobór optymalnego rozmiaru. Pianka triathlonowa musi idealnie przylegać do ciała. Tylko taka daje gwarancję, że woda nie będzie pod nią przenikała, spowalniając choćby tempo płynięcia. Ale dobrze dopasowana nie oznacza, że może być zbyt ciasna. Przyciasne pianki triathlonowe będą krępowały ruchy i utrudniały oddychanie, a to mogłoby doprowadzić nawet do konieczności przerwania wyścigu w wodzie. Oczywiście niezwykle ważna jest jakość produktu. A tę gwarantują sprawdzone marki. 

Taką jest choćby DARE2TRI. Amatorom triathlonu przedstawiać jej nie trzeba. To gwarancja dobrej jakości, która idzie w parze z bardzo przyzwoitą cenę. W naszym sklepie internetowym pianki triathlonowe wyprodukowane przez DARE2TRI dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów. Oczywiście modele damskie jak i męskie. Pianki triathlonowe oferowane w naszym sklepie internetowym maja również tę zaletę, że łatwo się je zakłada, ale również bez problemu zdejmuje.  W razie pytań, zawsze służymy pomocą naszym Klientom, wystarczy napisać, a pomożemy dobrać dla Twojej sylwetki optymalną piankę.