• Produkty
  • Olimp Glutamine Mega Caps 120 szt.

Symbol: 5901330023989
43.90
szt.
Cena przesyłki 15
Paczkomaty InPost 15
Kurier DHL 15
Paczkomat InPost (Pobranie) 20
Dostępność 7 szt.
Zostaw telefon

Olimp Glutamine 1400 Mega Caps® - wysokiej jakości glutamina
Glutamina to kolejny związek chemiczny zaliczany do grona aminokwasów, który wykazuje endogenny charakter. Choć nasz organizm jest zdolny do samodzielnej produkcji tej substancji, to jej ilość może być niewystarczająca do uzyskania odpowiedniego działania. W tym celu warto posiłkować się suplementami diety, które pomogą dostarczyć nam niezbędną dawkę glutaminy. Poznaj zatem produkt w kapsułkach marki Olimp Sport Nutrition - Olimp Glutamine 1400 Mega Caps® i sprawdź jakie korzyści niesie za sobą suplementacja preparatem, który przy użyciu nowatorskiej technologii został wyprodukowany przez firmę farmaceutyczną Olimp Laboratories.

Jak działa Olimp Glutamine 1400 Mega Caps®?
Suplement diety Olimp Glutamine 1400 Mega Caps® jest produktem skierowanym głównie do osób ćwiczących, które pragną wspomóc swoje odżywianie i treningi w celu osiągnięcia jeszcze lepszych efektów. Aminokwas ten osiąga największe stężenie w mięśniach, co przez długi czas było związane z jego wpływem na wzmocnienie regeneracji. Prawda leży jednak gdzieś pośrodku. Źródła naukowe nie potwierdzają jednoznacznego wpływu glutaminy na łagodzenie następstw intensywnego wysiłku fizycznego. Z drugiej strony, preparaty bazujące na tym składniku mogą ułatwić usuwanie amoniaku z naszego ustroju4, co można tłumaczyć wzrostem ilości wyprodukowanego azotu. Ponadto, glutamina jest jednym ze składników do syntezy nowych cząsteczek glutationu, który warunkuje oczyszczanie metabolizmu ze zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii (pośrednie działanie antyoksydacyjne5). Można więc przyjąć, że Olimp Glutamine 1400 Mega Caps® pomoże w uzyskaniu odpowiednich warunków do rozwoju naszych mięśni.

Glutamina, a układ pokarmowy
Suplementacja glutaminą przynosi również dobre efekty dla funkcjonowania systemu pokarmowego. Składnik ten wykazuje korzystny wpływ na regulację funkcji jelit a także pozwala na wzrost przyswajalności wartości odżywczych, które są zgromadzone w pożywieniu. Olimp Glutamine 1400 Mega Caps® można więc potraktować jako wsparcie dla diety, mogące znacząco poprawić efekty stosowania zdrowego odżywiania. Preparat marki Olimp Sport Nutrition umożliwi ich skuteczniejsze wykorzystanie, minimalizując jednocześnie straty, jakie mogą mieć miejsce podczas trawienia.

Z czym łączyć Olimp Glutamine 1400 Mega Caps®?
Olimp Glutamine 1400 Mega Caps® jest preparatem, który należy potraktować jako dobre uzupełnienie suplementacji. Produkt będzie skutecznym wzmocnieniem działania innych odżywek, potęgując ich właściwości. Glutaminę marki Olimp Sport Nutrition można stosować równocześnie z aminokwasami BCAA, kreatyną, odżywkami białkowymi czy przedtreningówkami. Wprowadzenie glutaminy przyniesie dodatkowe efekty, które z pewnością okażą się pomocne dla naszego organizmu.

Jak stosować Olimp Glutamine 1400 Mega Caps®?
Suplementy diety bazujące na glutaminie należy stosować codziennie, co pozwoli na uzupełnienie dużego zapotrzebowania naszego organizmu na ten aminokwas. Preparat Olimp Glutamine 1400 Mega Caps® zaleca się przyjmować 2 - 3 razy dziennie w dawce 3 kapsułek. Każda porcja powinna być spożyta w regularnych odstępach czasu – przed śniadaniem, po treningu i przed snem. 


Składniki: 89,5% L-glutamina, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna; substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; kapsułka (składniki otoczki – żelatyna, barwnik: E 171)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.