• Produkty
  • Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps 120 tabletek

Symbol: 5901330025389
Brak towaru
58.50
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 15
Paczkomaty InPost 15
Kurier DHL 15
Paczkomat InPost (Pobranie) 20
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Dzięki 1 kapsułce osiągniesz więcej, niż mogłeś się tego spodziewać! AAKG 1250 Extreme Mega Caps marki Olimp Sport Nutrition to suplement diety w formie łatwych do połknięcia kapsułek, który pozwala na dostarczenie aż 1250 mg wysokiej jakości alfa keto-glutaranu argininy, w tym ponad 800 mg czystej l-arginny – popularnego boostera tlenku azotu NO, będącego źródłem tego związku1.

Nowoczesna technologia i warunki produkcji, a także wysoka jakość wykorzystanych i wielokrotnie przebadanych surowców, pozwoliły doświadczonym naukowcom z Ośrodka Badawczo-Rozwojowego firmy farmaceutycznej Olimp Laboratories stworzyć przedtreningowy preparat wspomagający osoby aktywne fizycznie w swoich staraniach o poprawę dotychczasowych wyników.

Udowodniono, że arginina i NO prowadzą do rozszerzenia naczyń krwionośnych2. Dochodzi wówczas do sprawniejszego transportu składników odżywczych i tlenu wraz z krwią do komórek mięśniowych. Wywołany, dzięki zwiększeniu przepływu krwi do mięśni, efekt tzw. „pompy” mięśniowej może sprzyjać zmniejszeniu zmęczenia, co jest niezwykle istotne w trakcie intensywnych treningów nad wymarzoną sylwetką.

Stosując przedtreningówkę Olimp AAKG 1250 Extreme Mega Caps przełamiesz dotychczasową stagnację treningową, a brak efektów pozostanie jedynie wspomnieniem! Produkt jest polecany zarówno dla osób ćwiczących siłowo, jak i miłośników dyscyplin wytrzymałościowych – bez względu na wiek czy doświadczenie.

  • Źródło tlenku azotu (NO)1
  • Duża porcja AAKG w 1 pojemnej kapsułce Mega Caps
  • Wsparcie dla zawodników dyscyplin siłowych i wytrzymałościowych
  • Wzrost wydajności aerobowej (tlenowej) i anaerobowej (beztlenowej)3
  • Zmniejszenie zmęczenia4 i realna „pompa” mięśniowa, dzięki zwiększeniu dopływu krwi do mięśni (l-arginina5)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.