• Produkty
  • Magnetyczny trenażer rowerowy Elite Qubo Power

Symbol: EL0121026
Brak towaru
927.67
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Kurier DHL 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty (po uzgodnieniu) 0
Paczkomat InPost (Pobranie) 20
Paczkomat InPost (kurier InPost Pobranie) 20
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Łączność:
QUBO POWER MAG SMART B+ należy do kategorii trenażerów Smart Home. Transmisja danych jest bezprzewodowa i wykorzystuje protokoły komunikacyjne ANT+™ (Power and Speed&Cadence) oraz Bluetooth Smart. Sesje treningowe są zarządzane za pomocą aplikacji My E-Training na smartfony i tablety z systemem iOS i Android, która tworzy zróżnicowane i stymulujące sesje treningowe w pomieszczeniach. QUBO POWER MAG SMART B+ może być również używany z innymi platformami do kolarstwa halowego (które zazwyczaj wymagają płatnej subskrypcji), takimi jak: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bikevo, Kinomap i wiele innych.

Wymiary produktu: 57,9 x 21,1 x 67,8 cm

Waga: 11,9 Kg

Profesjonalne sesje szkoleniowe:
QUBO POWER MAG SMART B+ to trenażer domowy, który powstał, aby sprostać wymaganiom profesjonalistów, którzy nieustannie przyczyniają się do rozwoju produktów swoimi opiniami. Jest to idealny trener domowy do pełnej tradycyjnej sesji treningowej, która jednocześnie jest skierowana do internetowej społeczności rowerowej dzięki technologii Smart. Teraz trening może być jednocześnie profesjonalny i zabawny.

Wałek elastożelowy:
Czerwona rolka (obszar, na którym spoczywa koło) jest wykonana z Elastogelu (średnica 30 mm), ekskluzywnej mieszanki poliuretanowej opracowanej i przetestowanej przez ELITE. Poprawia to przyczepność opony, zmniejsza hałas pochodzący z tarcia wałka o oponę o 50% i zużycie opony o 20%.

Skuteczność systemu Crono:
Ekskluzywny system kompasu Crono został zaprojektowany i rozwijany przez ELITE od wielu lat i wiernie odwzorowuje zachowanie roweru na drodze. Waga sportowca bezpośrednio wpływa na trenażer, bazując na mechanizmach pedałowania na szosie. Wpływa to na moc wyjściową, na przykład przy prędkości 30 km/h rowerzysta o wadze 90 kg wywiera inną moc niż rowerzysta o wadze 60 kg. To nie jednostka dostosowuje się do opony, to opona idealnie ustawia się na jednostce oporowej.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.