• Lekki bidon Elite Jet Clear z szarym ustnikiem 550ml

Symbol: EL0190401
23.00
szt.
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15
Paczkomaty InPost 15
Kurier DHL 15
Kurier DHL (Pobranie) 20
Dostępność 5 szt.
Zostaw telefon

W tym roku Elite przedstawia nowy model bidonu ELITE JET, wykonanego z biodegradowalnego tworzywa sztucznego.

Tworzenie bardziej zrównoważonych alternatyw dla produktów, takich jak butelki sportowe, z podejściem przyjaznym dla środowiska w porównaniu z klasyczną butelką jednorazowego użytku, stało się coraz pilniejszym wymogiem ze względu na rosnącą świadomość na temat stosowania tworzyw sztucznych i ich wpływu na środowisko.

Bidon ELITE JET spełnia te wymagania, ponieważ skraca czas potrzebny do rozkładu po przejściu regularnych przemysłowych cykli kompostowania, stając się w ten sposób jedną z najbardziej innowacyjnych alternatyw dla tradycyjnych nieulegających biodegradacji butelek plastikowych.

Tworzywo sztuczne użyte do stworzenia bidonu ELITE JET jest traktowane specjalnym bio dodatkiem, który powoduje, że mikroorganizmy odpowiedzialne za biodegradację materiałów atakują łańcuch polimerowy tworzywa sztucznego. Ten proces znacznie skraca czas potrzebny do rozkładu butelki (od 3 miesięcy do 5 lat).

Jest to coś, czego zwykłe produkty z tworzyw sztucznych nie są w stanie zrobić (rozkładają się zwykle od 100 do 1000 lat).

Kolor Przezroczysto-szaro-czarny
Rodzaj Bidon
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.