• Produkty
  • Szukaj w kategorii
  • Kaski rowerowe, damskie i męskie, MTB, szosowe

Kask, to podstawowy element wyposażenia każdej rowerzystki i każdego rowerzysty. W internetowym sklepie IROMAN.pl oferujemy oryginalne kaski rowerowe świetnie sprawdzające się zarówno podczas jazdy rekreacyjnej, jazdy na szosie czy w terenie, na treningach kolarskich czy podczas zawodów

Kask, to nie tylko element ubrania rowerzysty czy gadżet, to przede wszystkim element, który zwiększa nasze bezpieczeństwo podczas jazdy na rowerze. Dlatego jest to wręcz obowiązkowe wyposażenie każdego prawdziwego miłośnika jednośladów. I nieważne, czy przemierzamy góry i doliny, czy jedziemy tylko do sklepu. Kask rowerowy zawsze powinien znajdować się na głowie rowerzysty. 

Kaski rowerowe

Kaski rowerowe znacząco bowiem podnoszą poziom bezpieczeństwa podróżującego rowerem, zmniejszając w razie upadku lub wypadku ryzyko urazów głowy. Ale nie powinno się wybierać pierwszego lepszego modelu, bardzo ważnym jest by naprawdę zabezpieczał głowę, a nie służył wyłącznie jako jej ozdoba. Musi być również dobrze dobrany. Pamiętaj by jeździć z dobrze dopasowanym i zapiętym kaskiem! 

W internetowym sklepie IROMAN.pl oferujemy oryginalne kaski rowerowe dla amatorów jazdy na szosie, w terenie i po mieście. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są wytrzymałe i odporne na uderzenia. Dostępnych jest wiele modeli, w różnych rozmiarach i kolorach, w naprawdę przystępnych cenach. A przy tym nie brakuje im elegancji, co sprawia, że z przyjemnością się je zakłada wychodząc pojeździć na rowerze.

Co to jest technologia in-mold? To trwałe połączenie wszystkich warstw kasku, dzięki wstrzyknięciu pianki EPS do trwałej i mocnej skorupy/ W konsekwencji powstaje bardzo wytrzymała i lekka konstrukcja kasków.

Co to jest technologia MIPS? Multi-Directional Impact Protection System jest to dodatkowa warstwa pianki pod konstrukcją kasku a miękką wyściółką przylegająca do głowy. Dodatkowo zmniejsza siłę uderzenia, jeszcze lepiej chroniąc głowę.

Masz problem z doborem kasku dla siebie albo na prezent? Napisz sklep@iroman.pl