• Produkty
  • Interaktywny trenażer rowerowy z pomiarem mocy Elite Tuo

Symbol: EL0192001
Brak towaru
1544.53
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Kurier DHL 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty (po uzgodnieniu) 0
Paczkomat InPost (Pobranie) 20
Paczkomat InPost (kurier InPost Pobranie) 20
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Interaktywny trenażer rowerowy z pomiarem mocy Elite Tuo to inteligentny, domowy trenażer, który współpracuje z dowolnymi aplikacjami, oprogramowaniem, komputerami i urządzeniami (smartfonami i tabletami) z systemami iOS, Android, OSX i Windows. Tuo wysyła dane dotyczące mocy, prędkości i rytmu i można nimi zarządzać za pomocą oprogramowania My E-Training (12-miesięczna bezpłatna subskrypcja) lub innych usług rowerowych w pomieszczeniach (które zwykle wymagają płatnej subskrypcji), takich jak: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bikevo, Kinomap i wiele innych.

Wymiary:
Złożonego: 680 x 690 x 410mm
Rozłożonego: 430 x 315 x 560mm

Waga: 10,3 kg

Styl i wydajność:
Kompaktowa konstrukcja, duża pomoc podczas sesji treningowych. Oto Tuo, nowy trenażer domowy Elite stworzony we współpracy z Adriano Design.
Tuo to interaktywny domowy trenażer na kółkach z automatyczną regulacją oporu. To niezawodny towarzysz technologiczny stworzony, aby bezproblemowo wpasować się w każdą część Twojego domu, a jednocześnie przenieść Twoje sesje treningowe na wyższy poziom.

Piękny w użytkowaniu, elegancki po złożeniu:
Tuo został stworzony, aby połączyć możliwość zaspokojenia wszelkich wymagań dotyczących treningu rowerowego z doskonałym wzornictwem Made in Italy, dyskretnym i charakterystycznym, który charakteryzuje ten trenażer domowy jako idealny mebel do umieszczenia w salonie lub innym pomieszczeniu w domu lub w biurze, kiedy go nie używasz.
Ten trenażer domowy charakteryzuje się solidną i kompaktową konstrukcją wykonaną z wysokiej jakości materiałów: aluminiowej jednostki, stalowej ramy i bukowych nóg, jednego z najpiękniejszych, wytrzymałych i solidnych materiałów stosowanych w aranżacji wnętrz. Drewno bukowe to nie tylko wygląd, doskonale amortyzuje wstrząsy podczas treningu i zapewnia doskonałą stabilność.

Cicha, świetna kompatybilność:
Tuo jest nie tylko bardzo kompaktowy i piękny, ale także cichy. Rolka, na której spoczywa koło rowerowe, jest wykonana z materiału Elastogel, który jest wyjątkową cząsteczką poliuretanu opracowaną i przetestowaną przez Elite w celu ograniczenia hałasu tarcia o 50% i zmniejszenia zużycia opon podczas treningu o kolejne 20%.
Kolejną mocną stroną Tuo jest jego rama – jest w stanie pomieścić większe dolne rury tylnego trójkąta. Tuo upraszcza instalację Twojego roweru dzięki praktycznemu bocznemu mechanizmowi mikroregulacji i przemieszczeniu stojaka, aby pomieścić rowery z kołami od 26” do 29”. Tuo zawiera wszystkie niezbędne adaptery do montażu rowerów z piastami 130x5mm z szybkozamykaczem, aż do rowerów z osią sztywną Boost 148x12mm.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.