• Produkty
  • Interaktywny trenażer rowerowy Elite Suito-T z pomiarem mocy

Symbol: EL0191004
Brak towaru
2074.79
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Kurier DHL 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty (po uzgodnieniu) 0
Paczkomat InPost (Pobranie) 20
Paczkomat InPost (kurier InPost Pobranie) 20
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Trenażer Elite z pomiarem mocy

Trenażer z pomiarem mocy – Elite Suito-T

Elite Suite-T to trenażer z pomiarem mocy przeznaczony do użytku domowego. Jest to trenażer bez dołożonej kasety z zębatką. Jest kompatybilny z kilkoma typami rowerów, niezwykle solidny oraz masywny i odpowiednio zbudowany.

Potężny, solidny i cichy, SUITO-T to interaktywny trenażer domowy, zaprojektowany z myślą o realistycznym, dokładnym i przyjemnym treningu rowerowym.

Wyposażony w bezpośrednie przełożenie, aby zapewnić zwiększoną dokładność i ciszę podczas treningu, SUITO-T jest bardzo stabilnym trenażerem nawet podczas najbardziej intensywnych sprintów, a jego mały rozmiar ułatwia transport i przechowywanie w dowolnym miejscu.

Jaka jest różnica między Suito a Suito-T?
SUITO i SUITO-T to dwa identyczne trenażery domowe o tych samych specyfikacjach technicznych, zarówno pod względem funkcji strukturalnych, jak i elektronicznych.
To, co je różni, to kaseta zębatek, która jest zawarta w Suito, ale nie jest zawarta w Suito-T.

Dokładne i mocne treningi rowerowe:
SUITO-T symuluje nachylenie do 15% z dokładnością ± 2,5%. To jeden z najpotężniejszych trenażerów domowych, których możesz użyć, aby uwolnić całą swoją moc nawet podczas najbardziej intensywnych sprintów.

Trenuj na Zwift i My e-Training!
Każdy, kto kupi SUITO-T, znajdzie w pudełku kod na bezpłatną miesięczną subskrypcję Zwift i bezpłatną 12-miesięczną subskrypcję My E-Training! Odkryj całe oprogramowanie, którego możesz używać z SUITO-T: oprócz Zwift i My E-Training, możesz nim również zarządzać za pomocą wszystkich innych platform do jazdy na rowerze stacjonarnym, takich jak TrainerRoad, Kinomap, Rouvy, Bkool, Bikevo i wielu innych.
SUITO-T uzupełnia gamę domowych trenażerów Elite z ANT+™ FE-C i Bluetooth, które współdziałają z każdą aplikacją, oprogramowaniem, komputerem i urządzeniem (smartfonami i tabletami) za pośrednictwem iOS, Android, MacOS i Windows. Wystarczy wybrać oprogramowanie, wybrać kurs lub program treningowy i zacząć pedałować na rowerze. SUITO-T automatycznie dostosuje opór.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.