• Produkty
  • Interaktywny trenażer rowerowy Elite Direto XR-T z pomiarem mocy

Symbol: EL0171013
Brak towaru
2938.63
Wpisz swój e-mail
Cena przesyłki 0
Kurier DHL 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty (po uzgodnieniu) 0
Paczkomat InPost (Pobranie) 20
Paczkomat InPost (kurier InPost Pobranie) 20
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

DIRETO XR-T tonajwyższej klasy trenażer domowy Elite bez kasety. Wyjątkowo dokładny. Kompatybilny z szeroką gamą modeli rowerów.
Zintegrowany miernik mocy OTS zapewnia dokładność +/- 1,5% - to jedna z mocnych stron DIRETO XR-T, plasująca go na szczycie gamy domowych trenażerówz realistyczną symulacją nachylenia do 24%.

Jaka jest różnica między Direto XR a Direto XR-T?
Direto XR i Direto XR-T to dwa identyczne trenażery domowe o tych samych specyfikacjach technicznych, zarówno pod względem funkcji strukturalnych, jak i elektronicznych.
To, co je dzieli, to kaseta zębatek, która jest zawarta w Direto XR, ale nie wchodzi w skład DIRETO XR-T.

Zintegrowany miernik mocy, który dokładnie mierzy moc wyjściową:
To, co sprawia, że DIRETO XR i DIRETO XR-T są najdokładniejszymi spośród gamy domowych trenażerów Elite, tozintegrowany miernik mocy OTS (optyczny czujnik momentu obrotowego).
Miernik mocy umożliwia skuteczny pomiar mocy podczas treningów z dokładnością +/- 1,5%, jedną z najwyższych wśród dostępnych na rynku trenażerów domowych.

Symulacja stromych nachyleń:
DIRETO XR-T to interaktywny trenażer domowy, który automatycznie dostosowuje opór podczas treningu. W porównaniu do poprzednich modeli Direto, DIRETO XR-T ma większe koło zamachowe i symuluje nachylenie do zdumiewających 24%.

Zapewnia to doskonałe osiągi nawet podczas szczególnie intensywnych sesji treningowych – będziesz mógł na pierwszy rzut oka sprawdzić wszystkie swoje wykresy treningowe, przeprowadzić testy oceniające poziom sprawności, wykonywać powtórzenia i sprinty z dużą prędkością z maksymalną mocą.
Jeżdżąc na DIRETO XR-T masz do dyspozycji dowolny rodzaj treningu.

Całkowita kompatybilność:
DIRETO XR-T to jeden z najbardziej kompatybilnych, dostępnych na rynku trenażerów domowych, idealny zarówno do rowerów górskich, szosowych, jak i miejskich.
Ten trenażer ma nową konstrukcję, która idealnie nadaje się do przerzutek z długimi klatkami, które mają większą pojemność na większych 12-rzędowych kasetach. W ten sposób DIRETO XR-T jest kompatybilny z 9/10/11-rzędowymi kasetami Shimano®/SRAM, 9/10/11/12-rzędowymi Campagnolo, 12-rzędowymi SRAM NX i 12-rzędowymi Shimano® micro Spline.

Używaj go ze wszystkimi platformami społecznościowymi do jazdy:
DIRETO XR-T jest całkowicie interaktywny i komunikuje się ze wszystkimi platformami oprogramowania za pośrednictwem ANT+™ FE-C i Bluetooth, tak jak wszystkie domowe trenażery z bezpośrednią transmisją Elite.
Ustaw swój kurs lub programy treningowe za pomocą kilku kliknięć i od razu zacznij pedałować. DIRETO XR-T automatycznie dostosuje opór i pokieruje sesją treningową.
DIRETO XR-T można zarządzać za pomocą oprogramowania i aplikacji My E-Training (w zestawie 12-miesięczna bezpłatna subskrypcja) lub innych usług kolarstwa wewnętrznego, takich jak: Zwift, TrainerRoad, The Sufferfest, Bkool, Kinomap i wiele innych.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.