• Produkty
  • Hydrodynamiczny trenażer rowerowy Elite Qubo Fluid

Symbol: EL0121006
738.15
szt.
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier DHL 0
Paczkomaty InPost 0
Odbiór osobisty (po uzgodnieniu) 0
Paczkomat InPost (Pobranie) 20
Paczkomat InPost (kurier InPost Pobranie) 20
Dostępność 1 szt.
Zostaw telefon

Praktyczny:
Łatwa konfiguracja, tylko jeden prosty ruch z systemem Fast Fixing do blokowania i odblokowywania roweru za pomocą jednej dźwigni. Wystarczy umieścić rower, a element oporowy automatycznie wejdzie w kontakt z kołem.

Cichy i potężny:
Technologia oporu płynów zapewnia maksymalną ciszę podczas treningu i okrągłość pedałowania porównywalną z tym, co masz na drodze. Trenażer domowy jest wyposażony w jednostkę oporową na płyny o 100% większej mocy niż tradycyjny trenażer domowy z płynami. Umożliwia otrzymanie wysokich poziomów oporu nawet przy niskiej kadencji.

Stabilny i bezpieczny:
Rama Qubo ma nowoczesny i agresywny design, w którym solidne stalowe konstrukcje doskonale integrują najnowocześniejsze tworzywa sztuczne. Stabilność podczas użytkowania znacznie wzrosła dzięki szerszej powierzchni kontaktu i ulepszonemu środkowi ciężkości (rower/sportowiec) w porównaniu z ramą trenażera domowego.

Łączność:
Dzięki zastosowaniu Misuro B+, domowy trenażer QUBO FLUID może stać się kompatybilny z My E-Training i aplikacjami innych firm (które zwykle wymagają płatnej subskrypcji). Nigdy więcej nudnych sesji treningowych! Trening na QUBO FLUID staje się nowym, ekscytującym i stymulującym doświadczeniem. Czujnik MISURO B+ przetwarza dane dotyczące mocy, prędkości i rytmu, aby wysłać je do kompatybilnych aplikacji/urządzeń/komputerów.

Wałek elastożelowy:
Czerwona rolka, na której spoczywa koło, jest wykonana z powiększonego (Ø45 mm) materiału Elastogel, ekskluzywnej mieszanki poliuretanowej opracowanej i przetestowanej przez ELITE. Poprawia to przyczepność opony, a ponadto zmniejsza hałas pochodzący z tarcia wałka o oponę o 50% i zużycie opony o 20%. Zmniejsza również poślizg, ponieważ więcej mocy jest przenoszone między kółkiem a trenażerem domowym. Przekłada się to na poprawę wydajności.

Kompatybilny z czujnikiem Misuro B+.

Kompatybilny ze wszystkimi rowerami, zarówno szosowymi, jak i MTB, z kołami od 20 do 29 cali.

Maksymalne wymiary dolnego trójkąta + widelec: 186,7 mm.

Adapter cod.1020008 jest wymagany do rowerów z osią przelotową

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.