• Produkty
  • Chela-Mag B6 Forte Mega Caps (tabletki) 60 szt

Symbol: 5901330022685

Chela-Mag B6 Forte Mega Caps, to podstawowy preparat magnezowy w ofercie firmy Olimp - jedna kapsułka dziennie pokrywa większość dziennego zapotrzebowania na magnez oraz zapotrzebowanie na witaminę B6.

Brak towaru
22.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15
Paczkomaty InPost 15
Kurier DHL 15
Kurier DHL (Pobranie) 20
Dostępność 0 szt.
Zostaw telefon

Chela-Mag B6 Forte Mega Caps, to podstawowy preparat magnezowy w ofercie firmy Olimp - jedna kapsułka dziennie pokrywa większość dziennego zapotrzebowania na magnez oraz zapotrzebowanie na witaminę B6.

Forma chelatu zawartego w produkcie minerału zapewnia większą wchłanialność w stosunku do innych preparatów dostępnych na rynku, zaś w połączeniu z właściwie skonstruowaną dietą już jedna kapsułka dziennie jest w stanie zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na magnez.

Jedno opakowanie to 60 tabletek, czyli zapas na dwa miesiące przy dawce 1 tabletka dziennie.

skład 1 kapsułki

  • Magnez*:          250 mg  ( 66%*)
  • Witamina B6*:      2 mg (143%*)

*RWS - referencyjne wartości spożycia.

Olimp Labs i Olimp Sport Nutrition to marki suplementów diety i odżywek produkowanych przez  Olimp Laboratories Sp. z o.o. - polską firmą farmaceutyczną założoną w 1990 roku. Spółka prowadzi działalność w ramach Grupy Kapitałowej, w skład której wchodzą Nutrifarm Sp. z o.o. oraz Olimp Laboratories GmbH w Niemczech.

Olimp Labs, jest światowym producentem wysokiej jakości suplementów diety, odżywek dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, produktów leczniczych i wyrobów medycznych. 

W ofercie firmy znajduje się ponad 600 wyrobów dostępnych w formie tabletek, kapsułek, koncentratów w proszku lub w formach płynnych. 

Produkty marek Olimp Labs i Olimp Sport Nutrition zakupisz w naszym sklepie iroman.pl 

Firma Olimp Labs posiada szereg certyfikatów świadczących o zachowaniu najwyższych standardów produkcji, między innymi międzynarodowy certyfikat dobrych praktyk produkcyjnych GMP, który gwarantuje, że produkt jest wytwarzany i kontrolowany zgodne ze standardami jakości odpowiednimi dla jego zamierzonego zastosowania oraz wymaganiami pozwolenia na dopuszczenie do obrotu i specyfikacji produktu leczniczego. 

Na przestrzeni ostatnich lat firma Olimp Labs zrealizowała projekt budowy jednego z najbardziej nowoczesnych w Europie Ośrodków Badawczo-Rozwojowych oraz Inteligentnego Centrum Logistycznego, dzięki któremu możliwa jest dokładna kontrola procesu dystrybucji wyrobów. To właśnie w siedzibie w Pustyni znajduje się unikalne narzędzie: Sztuczny Przewód Pokarmowy, jedyny taki w Polsce i jeden z dziewięciu na świecie. Dzięki niemu możliwe jest prowadzenie unikalnych badań nad zapobieganiem chorobom.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.